- erp

Kokias Odoo paslaugas apima TechPeer?

Mes specializuojamės Odoo diegimas, pritaikymas ir optimizavimas. Per pandemiją visi įsitikinome, kaip svarbu įmonėms turėti galimybę valdyti atsargas, sandėlius, gamybos procesus. Mūsų įmonė gali padėti jums su jūsų Odoo svetaine. Mūsų specialistai gali būti greitai mobilizuoti. Peržiūrėsime jūsų esamą ERP infrastruktūrą ir ieškosime galimybių padidinti našumą, o kur reikia, įdiegsime automatizavimą.

Perimkite tiekimo grandinės kontrolę

Galinga ERP, pavyzdžiui, Odoo, gali padėti geriau valdyti procesus, tiekimo grandinę, operacijas, ataskaitas ir finansus vienoje vietoje. Tai padės padidinti pelningumą ir aukšto lygio vaizdą apie tai, kaip naudojami jūsų įmonės ištekliai.

Perimkite tiekimo grandinės kontrolę
staffing2_title

Mūsų žmonės yra svarbūs

Klestinčiam verslui reikia klestinčių darbuotojų. Mums, "TechPeer", svarbi mūsų darbuotojų sveikata ir gerovė; mūsų darbuotojai ne tik prisideda prie mūsų organizacijos augimo, bet tuo pačiu metu jie naudoja savo įgūdžius, žinias ir talentus asmeniniam pasitenkinimui pasiekti.

Reikia pagalbos su Odoo sąranka?

Turėdami optimaliausią verslui skirtą įrankių sąranką, galėsite automatizuoti ir padidinti produktyvumą. Susisiekite su mumis.