- crm

Kokias Zendesk paslaugas apima TechPeer?

Mes specializuojamės Zendesk diegimas, pritaikymas ir optimizavimas. Per pandemiją visi įsitikinome, kaip svarbu, kad įmonės turėtų gebėjimą išplėsti savo santykius su klientais. Centralizuokite duomenis, kur reikia, ir suteikite galimybę savo pardavimų ir klientų aptarnavimo tarnyboms turėti visą informaciją, reikalingą padėti klientams ar potencialiems klientams. Mūsų įmonė gali padėti jums Zendesk įgyvendinti šią sistemą. Mūsų ekspertai gali būti greitai mobilizuoti. Peržiūrėsime jūsų esamą ryšių su klientais infrastruktūrą ir ieškosime galimybių, kaip pagerinti klientų išlaikymą, pardavimus ir klientų aptarnavimą.

Konsoliduota istorija

Galingas CRM, toks kaip Zendesk, turėtų padėti jums konsoliduoti visų klientų sąveikų istoriją vienoje vietoje. Tai padės jums padidinti klientų išlaikymą ir klientų patirtį, susijusią su jūsų prekės ženklu.

Konsoliduota istorija
staffing2_title

Mūsų žmonės yra svarbūs

Klestinčiam verslui reikia klestinčių darbuotojų. Mums, "TechPeer", svarbi mūsų darbuotojų sveikata ir gerovė; mūsų darbuotojai ne tik prisideda prie mūsų organizacijos augimo, bet tuo pačiu metu jie naudoja savo įgūdžius, žinias ir talentus asmeniniam pasitenkinimui pasiekti.

Reikia pagalbos su Zendesk sąranka?

Turėdami optimaliausią verslui skirtą įrankių sąranką, galėsite automatizuoti ir padidinti produktyvumą. Susisiekite su mumis.